Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Величко Олександр Григорович

БІОГРАФІЯ

Доктор технічних наук, професор. Академік Академій наук вищої школи, інженерних наук України. Заслужений працівник народної освіти України.
Народився 19 травня 1952 р. у м. Дніпропетровську. У 1974 р. закінчив Дніпропетровський металургійний інститут. Трудова діяльність пов'язана з Національною металургійною академією України (раніше - Дніпропетровський металургійний інститут).
Наукова діяльність присвячена дослідженням фундаментальних основ металургійного виробництва, розробці практичних рекомендацій конструктивного та технологічного напрямку. Автор більше 250 наукових і навчально-методичних праць, в т.ч. монографій, підручників.
Наукову і викладацьку діяльність плідно поєднує з організаторською: декан металургійного факультету, проректор з навчальної і виховної роботи, перший проректор, з 2001 р. - ректор. Впроваджує сучасні методи управління навчальним процесом і навчальним закладом, їм запропоновано і запроваджено нову систему управління кадровим забезпеченням.
О.Г. Величко - член експертної ради з металургії ВАК України, секції "Металургія", Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки, редколегій журналів "Теорія і практика металургії", "Металлургическая и горнорудная промышленность".
За створення наукових основ, розробку та впровадження нового високонадійного обладнання для реалізації ресурсозберігаючих технологій металургійного виробництва йому присуджена Державна премія України в галузі науки і техніки.
Лауреат премії Ярослава Мудрого Академії наук вищої школи.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»